לימוד כל סוגי הגיטרות

טובי המורים מלמדים אצלנו גיטרה, כאשר כולם נגנים פעילים שעובדים עם מיטב אמני ישראל. גיטרה היא אחד הכלים הפופולריים בבית הספר שלנו. שיטת הלימוד מותאמת לכל תלמיד בצורה מדויקת ומקצועית ופעמיים בשנה תלמידי החוג משתתפים בקונצרטים הרשמיים של בית הספר.
אנו מתמחים בלימודי גיטרה קלאסית, גיטרה בס, גיטרה חשמלית וגיטרה אקוסטית ולימודי הגיטרה מתחילים בבית הספר מגיל שש. בבית הספר קיימים מספר גדלים של גיטרות אשר מותאמות לכל ילד לפי גילו על מנת שילמד בצורה הטובה ביותר. מגוון הסגנונות בלימודי הגיטרה הוא רחב והתלמידים יכולים לבקש ללמוד את הז’אנר שאליו הם מתחברים: רוקנרול/קלאסי/ג’אז/מזרחי וסגנונות נוספים. בואו ללמוד לנגן.

להמשך קריאה הקליקו על לימודי גיטרה

לימוד תופים

כאשר מדובר בלימוד תופים, אנחנו שמים דגש על השיטה שמשלבת תיאוריה עם נגינה בליווי מוסיקה. אנו מאמינים כי תופים חייבים ללמוד בשילוב של תווים ונגינה חיה עם שירים, רק כך ניתן לבנות את חוש הקצב בצורה הטובה ביותר. חוג התופים בקצב נחשב לאחד האיכותיים בישראל, כאשר כל מורי התופים שלנו מסונכרנים לשיטת הלימוד שאורן ג’ורנו-מנהל קצב ומתופף מעל ל15 שנה- מאמין בה.
מחקרים מגלים שתופים מטפלים באופן ישיר בהפרעות קשר וריכוז ותורמים לביטחון העצמי של התלמידים.

כדי לקרוא עוד הקליקו על לימודי תופים

לימודי פיתוח קול

פיתוח קול הנו אחד החוגים הפופולריים ביותר בבית הספר שלנו. כיום, כשכל תכנית שניה הנה תכנית ריאליטי העוסקת בשירה, אנו חשים באופן ישיר את הביקוש הגדול ללימודי פיתוח קול.
חוג פיתוח הקול מתחלק לשתי קטגוריות: פיתוח שמיעה לצעירים עד גיל 13- בחוג זה אנו עובדים עם הילדים על פיתוח השמיעה בשילוב עם פיתוח הקול בצורה עדינה שלא מסכנת את מיתרי הקול של הילד. פיתוח קול לצעירים מגיל 13 ומעלה- חוג זה דורש השקעה ורצינות רבה מהתלמידים. במגמת פיתוח הקול מלמדים אצלנו טובי הזמרים בארץ, כאשר אורן ג’ורנו מעורב באופן אישי עם תלמידים אשר רוצים לקחת את הקריירה צעד אחד קדימה ועוזר להם בהכוונה מקצועית.

לימודי פסנתר

עוד כשמוסיקה הייתה בחיתוליה ביוון העתיקה ועד עצם היום הזה, פסנתר נחשב לעומד בבסיס המוסיקה. הסיבה לכך, היא שפסנתר מהווה דרך יעילה מאוד ללימודי תיאוריה ותווים, פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה ועבודה על מוטוריקה עדינה של האצבעות. המורים המקצועיים לפסנתר בבית הספר קצב שמים דגש רב על נגינה נכונה ומפתחים את התלמיד באופן כזה שבעתיד התלמיד יוכל לנגן כל סגנון שיחפוץ בו: מוסיקה קלאסית, ג’אז, רוק, פופ, מזרחית, פולק ועוד מגוון סגנונות. לימודי הפסנתר מתאימים לילדים מגיל 6 ועד למבוגרים בגיל הזהב כיוון שנגינה על פסנתר היא אחת הדרכים המומלצות ביותר להבנת מהותה של המוסיקה. לצליליו הרכים של הפסנתר השפעה תרפויטית בכל גיל, בכל זמן ובכל עשור. אתם מוזמנים להגיע וליהנות כל שבוע מחדש.

טרום כלי לגיל הרך

אין חכם כבעל ניסיון. לפני מספר שנים חיפשנו לעומרי, הבן האהוב שלנו שהיה אז בין שנתיים וחצי, חוג מוסיקלי. ישבנו, חשבנו, שיתפנו את הצוות המדהים שלנו ויחד יצרנו את חוג הטרום כלי לגיל הרך. לונה פארק מוסיקלי. החוג מתקיים באופן פרטני או בקבוצות, כאשר מטרתו היא טעימה מוסיקלית מרתקת המפתחת את החוש המוסיקלי של הילדים. את התוצאות אנו מגלים כאשר הילד עובר לנגן על כלי ספציפי אליו הוא נמשך. לילדים שעברו את חוג הטרום כלי, הגישה, הזיקה והכישרון גדולים יותר. אין ספק שחוג הטרום כלי הפך ללהיט בבית הספר קצב, אך ורק כי אנו חלוצים בהבנה שלמוסיקה אין גיל.